poniedziałek, 30 września 2013

Szkoda... Choroba mi zabrania...

Witajcie misiaki! Sorki  za brak kolejnych części, ale po prostu jestem chora... A poza tym szkoła, harcerstwo... Tak, tak chodze na harcerstwo. Po prostu, nie mam czasu. A teraz pierwszy konkurs! Wysyłajcie mi swoje części waszego pomysłu, a może je wstawie na następną część. Wysyłajcie je na juligry000@o2.pl . A teraz pioseneczka: