Siedziałam w domu przed laptopem i oglądałam na YT "Best Song ever" i myślałam *Kurczę, ale fajnie by było gdybym była dziewczyną Zayna*. Siedziałam tak od 9 do 16. Taka byłam rozmarzona, że aż nie chciało mi się wstać z krzesła.
Nagle usłyszałam pukanie do drzwi.
-Prozsze!
-Cześć mamo, cześć tato.
-Coś się stało?
-Masz ukończone 18 lat prawda?
-Tak, a co?
-Kupiliśmy Ci dom w Londynie, wyrobiliśmy Ci złotą kartą i kupiliśmy Ci bilet na twój ulubiony zespół
-OMG! Na 1D?
-Tak
*Dzień odlotu
Przed wylotem ubrałam się w to , buty wziełam te uczesałam się tak
Podjechałam taksówką na lotnisko, weszłam do samolotu i rozłożyłam się na fotelu. Podróż trwała 4godziny
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tą część dedykuje wszystkim dziewczynom zakochanym w Zaynie Maliku :)
czemu dajesz takie krótkie?
OdpowiedzUsuńPaula, po prostu nie miałam pomysłu na pierwszą część ale ukazała się dłuższa, druga
OdpowiedzUsuń