piątek, 23 sierpnia 2013

Stać przed Zaynem Malikiem - moje marzenie 5

Oczywiście wyszłam. Poszłam do galerii. Weszłam do Sklepu z butami. Odrazu w oczy wpadły mi te. O mało nie zemdlałam. Oczywiście kupiłam je.
Po wyjściu ze sklepu zauważyłam moją starą naj
-Kope lat!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-Hej! Nie zauważyłam Cię, zmieniłaś się. Z małej dziewczynki w pełnoletnią pikną dziewczynę.
-Dzięki...-powiedziałam zawstydzonym głosem
Stef znam od przedszkola. Wyjechała w liceum. Miałyśmy wiele wspólnego. Obie lubiłyśmy róż i lalki Barbie. Do każdej klasy chodziłyśmy razem.
-Nadal jesteś singielką?
-Nie...- powiedziałam tajemniczo
-Ouu.. Kto jest wybrańcem?- zapytała zdziwiona
-Zayn.
-Ten Zayn???
-Tak ten.
-O Boziu... Poznasz mnie z nimi???
Oczywiście zgodziłam się. Pisnęła tak głośno, że usłyszało całe centrum handlowe, włącznie z zapleczem. Przyszedł ochroniaż
-Co się dzieje panienki??
-Nic. Koleżanka dowiedziała się że jestem z Zaynem Malikiem.
-Aha. To nie przeszkadzam.
Poszedł. Wyszłyśmy z centrum. Poszłyśmy w stronę domu. Otwieram drzwi, a chłopaki oglądają telewizje. Tym razem wiadomości.
-CHŁOPAKI!!!!!!!!!!!!!!!!
Spojrzeli w moją stronę.
-To Stefani, ale mówcie do niej Stef.
Zemdlała. Wyjmuję telefon i dzwonię na pogotowie
-Halo?
-Tak? Co się stało?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tą część dedykuję moim koleżankom :Oli i Izie, które pochodzą z Warszawy. Są w bibli, a ja zostałam w domu...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz